Diskuze k bio kotlu


Diskusní téma: Bio kotel

Datum: 02.04.2012

Vložil: Magdaléna - Ronja,dcera loupežníka

Titulek: Náš taťka bezdomovec

Spolu s naším chlapečkem jsme "přijali" i taťku,bezdomovce černého jak ostravské uhlí,ale se srdcem cikánského barona.Miluje svého syna a jenom proto,že je "velkým dítětem",nedostal šanci se o synka řádně starat.Jsme v častém kontaktu a je to tak dobře.Že to tak má být jsem pochopila ve chvíli,kdy se mi od bio taťky dostalo "Nobelovky":"Jsem rád,že je kluk u tebe,ty jsi totiž jeho máma".Fakt,brečela jsem.

—————

Datum: 01.04.2012

Vložil: Johanka z Arku

Titulek: Půl na půl

Jedno z našich dětí bylo odebráno ze soc.důvodů.Prcek byl vychováván v lásce,ale v podmínkách,kde byste nechovali ani psa.Čert ví,jak by to bylo dál.Rodiče,kteří se neumějí starat ani o sebe,ale svoje děti milují,neubližují jim,ale také nejsou schopni zajistit základní materiální podmínky k žití.Když k nám prcek přišel,bylo mu pět let,návyky žádné,přesto šťastný,veselý a pozitivně naladěný.Proto nám nedělá problém stýkat se s bio rodiči,neublížili mu.Přátelé z nás sice nejsou,ale zajdem na kávu,časem došlo i na tykání a prvotní strach,že o prcka přijdou,je dávno pryč.Tomu se říká láska.O rodičovské "lásce" by mohly vyprávět sourozenci,kteří skončili v zařízení,přišli plní modřin,špinaví,hladoví a strach jim koukal z očí.Bio rodiče se o ně naštěstí nezajímají,ale nejsem si sebou vůbec jistá,kdyby se s dětmi chtěli setkat.Ne,v tomto případě nebudu podporovat vztahy s původní rodinou.Nebudu jitřit rány těžce zahojené a budit démony spící v dětské duši.

—————

Datum: 01.04.2012

Vložil: Hanka

Titulek: Tak my jsme netypická bio rodina


My máme vztahy skvělé. Už se nescházíme jen kvůli dítěti. To se málo kdy vidí. A protože jsme původně do PP nechtěli jít právě kvůli rodičům, jsme mile překvapeni.
Takové vztahy bych přála každé rodině a hlavně dětem.

—————